RUS
Изменить язык:
  • rusРусский
  • enEnglish
Выбрать раздел
Оулу

Glyseriinin puhdistus

Glyseriinin puhdistus
1 / 3
Glyseriinin puhdistus - фото 1 Glyseriinin puhdistus - фото 2 Glyseriinin puhdistus - фото 3
Обновлено: 3 декабря 2024, 21:35 ID: 1721222
Цена по запросу
Litech Aqua, ООО Киев, UA
на Флагма с 24 мая 2017
Михальченко Людмила Викторовна
Михальченко Людмила Викторовна
руководитель

Описание

Maailmanmarkkinoilla oli vielä äskettäin käytännössä vain kaksi glyseriinityyppiä:

1. Raaka glyseriini 30-80 % (tummanruskea neste, usein voimakkaalla tuoksulla) - tämä on puhdistamaton raaka glyseriini, jossa on paljon epäpuhtauksia, mukaan lukien orgaanista alkuperää olevia.
2. Elintarvike- tai farmaseuttinen (farmakopeaalinen) glyseriini 95-99% - tämä on tislatun prosessin läpikäynyt glyseriini (kirkas, paksu neste, korkea tiheys).

Tällä glyseriinityypillä on erinomainen laatu, mutta samalla korkeat kustannukset, koska tislauksen prosessi on hyvin energia- ja rahoitusintensiivistä.

Monille yrityksille, jotka käyttävät glyseriiniä tuotteidensa resepteissä, ratkaiseva tekijä on nimenomaan glyseriinin värjäytyminen ja haju. Samaan aikaan tiheys ja muut parametrit eivät ole niin merkittäviä.

Yhtiömme glyseriinin puhdistusteknologia perustuu sorptioon ja tangentiaaliseen mikrosuodatukseen. Yhtiömme asiantuntijat ovat kehittäneet ainutlaatuisen laitteiston, joka mahdollistaa kirkastetun, puhdistetun teknisen glyseriinin saamisen. Tämä laitteisto ja käyttökustannukset ovat huomattavasti edullisempia, mikä merkitsee glyseriinin itsekustannushinnan olevan huomattavasti alhaisempi.

Tätä teknologiaa käyttävät menestyksekkäästi yritykset, jotka toimivat jäätymisenestoaineiden, antiseptien, maali- ja lakkateollisuuden sekä karjan rehulisien valmistuksen aloilla ja muilla.

Jos olet kiinnostunut glyseriinin puhdistamisesta, ota yhteyttä juuri nyt, ja yhtiömme asiantuntijat tarjoavat mielellään sinulle lisätietoja.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.
Litech Aqua, ООО Киев, UA
Работает на Флагма с 24 мая 2017
Михальченко Людмила Викторовна
Михальченко Людмила Викторовна
руководитель
Смотрите еще объявления в категории Оборудование для очистки масел и жидкостей
Контакты
Представитель
Михальченко Людмила Викторовна
Михальченко Людмила Викторовна
Руководитель
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Litech Aqua, ООО Михальченко Людмила Викторовна, Руководитель
Glyseriinin puhdistus
Цена по запросу ID: 1721222
Выбрать раздел
×